Prosinec 2011

26.12.-31.12

31. prosince 2011 v 22:44 | Nimsay |  Dny na ranchi
Ahoj omlouvám se,že jsem dloouho nenapsala.No,nebyl čas.Je tu totiž bratranec ..
26 jsem byla na muzikále děti ráje.Už po druhé :D Vstupenku jsem dostala k Vánocům.Bylo to opět hezké.Moc se mi to líbilo.Tady je ukázka :
Možná tu budete mít jiné video o Kačce.Normálně to restartujte.Nevím,proč to zlobí ..
Docela hezké nee ? :)

No 29 a 30,31 a zítra :D :D :D :D Jsem a budu na koních :D Na našem Rokýskovi :** . Ségra ho ještě pořád moc teď jezdit nemůže,takže ho jezdím já(jupíííííí).Dnes to byla venku docela prdel.Jely se mnou dvě holčiny a ta jedna má čerstvě obsednutou kobylu.No a takže všude byly bubáci.Jednou jsem málem byla na zemi.Nojo,to je náš plašan :D :D Už jsem myslela,že se mnou zdrhne domů :D To byly fofry :D To jste ho měli vidět :D :)

Jinak já a koníci Vám přejí šťastný nový rok :)* Užijte si ho ! A ať se Vám v tomto roce hezky vede =)
No.Já už půjdu.Tak hezky komentujte :D :D :D :) papa.A kdyžtak písněte.Jestli chcete sem fotku našeho Rokýska :*

To se bud fotit ;)

26. prosince 2011 v 15:02 | Nimsay |  Důležité zprávy
Ahoj :)
Takže jsem dostala nový foťáček.To budpu fotenky :) Už se těším,až ho vyzkouším.Teď se venku fotit nedá.Hnusně a ani jedna vločka.Hrůza.Jinak k Vánocům jsem dostala pár sch :) Takže další obyvatelé našeho ranche :).Nevím,co dále napsat.No užívejte si zbytek Vánoc ;).
A ještě k foťáku.Zatím nemám kartu.Takže fotky z Vánoc koníků budpu později.Ráda bych už fotila new fotoaparátem.

Mějte se ! =)

Sorry,nestíhám ! :D

24. prosince 2011 v 12:54 | Nimsay
Ahojte lidi.Omlouvám se.Spala jsem u ségry a byla jsem na koních.Bylo to úžasné.Fanoušek byl zlatíčko i náš Rokýsek ♥.
Fotky Vánoc u koníků vám sem dám až bude čas.NESTÍHÁM! :D :D :D :D Za chvíli přijede babča a děda s Anetkou a Pepuo(ségra a její přítel)No ještě k tomu poslední dobou mě sere PC.Nejde zapnout,vždy to chce nějakou opravu .. Už mě to štve.Vše o Vánocích Vám sem napíši až později oki ? Fakt teď nemám čas :D :(

Všem šťastné a veselé Vánoce ! A hodně dárků :)


tak se mějte.Já už musím.Zase mě volají :D :D
papa :)*

Areál ranche-jak to bude

19. prosince 2011 v 15:03 | Nimsay |  Důležité zprávy
Ahojkys.Zase zdraví otravná Nimsay xDxDxD
Jak jsme tak včera s mamkou a taťkou kecali,tak mamka měla takový nápad.Já mám v pokoji takovou příčtu,protože když se mnou bydlela ségra ( už nebydlí odstěhovala se za přítelem cca 2 roky? :D ) Tak jsme ten pokoj rozdělily.No protože ségře bylo 20 mě bylo 10 a ségra se musela do noci učit a mamka nechtěla,abych ve škole hnípala :D,takže jediná možnost.Pokoj rozdělit.No postavila se tam taková blbá příčka :D která mi tam vadí ! :D No a mamka včera řekla,že by to chtělo zbourat.Jsem tam sama.Místa málo a už se mi Schleichové nikam nevejdou.Achjo :D.Takže na jaře asi v červnu se bude dělat pokoj.Juchůůůů :D :D :D :D Ježiši já jsem trapná :D No což by znamenalo více místa na sch a pozor asi BH.Podezřívám bratrance,že mi k Vánocům koupil nějakého Breyera :D :) Takže si myslím,že nemá cenu Vám sem dávat celý areál.Dám se třeba jednotlivé stáje a tak,ale celý areál dám až pak ok?A jestli chcete,tak přesně před bouráním :D Vám ho vyfotím a až Vám sem dám nový tak uvidíte ten rozdíl oki? :)
Tak se zatím mějte.
papa :)*

5 angeles-co na to říci ..

16. prosince 2011 v 19:32 | Nimsay |  Moje kecy
Ahojky.Tak jak se máte ? No já celkem dobře no :D Konečně se ty Vánoce blíží ! :D Pro koníky budu mít deky a ohlávky.Sedla neumím :D:D:D.No teď k nadpisu.Když se řekne 5 angeles,tak si představím 5 trapných holek.Pro ty co je mají rádi se omlouvám,ale mám na ně svůj názor ... Zrovna včera jsem se koukala na jejich koncerty a písničky na you tube.Moc mě to teda nepřekvapilo.Už několikrát jsem o nich slyšela,ale nějak mě nezajímali.Až včera jsem se na you tube jukla na ty jejich trapáky.Viděla jsem jedno video,které bylo opravdu trapné.Jsou tam u snídaně před koncertem,no prostě děs běs.Když jednou byli u nás na pouti,tak už tehdy mi přišli prostě takové jiné.Nevadí mi,že jsou malé nebo slavné.Nic mi nevadí,jen mi vadí,že když jsou v nějakém pořadu něbo tak,tak se vytahují jako kdyby byli pány světa.Dobře tancovat uměj,to uznávám,ale takhle se může naučit tancovat i debil,když bude chodit na tanečky.Nevím jak se mám k tomu ještě vyjádřit,ale nechci nějaké spory,takže jestli je někdo jejich fanoušek,tak se omlouvám,ale každý má jiný názor.

Vítej

2. prosince 2011 v 20:16 | Nimsay
Ahoj :)
Vítám Tě na mém ranchi!