Leden 2012

SR-achjo :D :D :D :D

29. ledna 2012 v 15:56 | Nimsay
Ahoj tak jśem zase tu :) No více komentářů asi nepřibide.Nevadí :).No divný nadpis,že ? Tky si říkám :D Ale nemohla jsem nic jiného vymyslet :D No to achjo tam je proto,protože asi se ten pokoj bude dělat až příští rok .. takže místo na ranch až příští rok.Chjó musím rodiče nějak přemluvit .. Už bych chtěla mít vpokoji konečně místo.Neznáte někou fintu na přemlouvání ? xDxDxD
No k druhému nadpisu SR.Asi je přeberu,protože polovina neobíhá,přitom jsem u nich byla kolikrát .. např. Terez.Komentovala jsem u ní kolikrát a ona ani jeden koment .. a třeba i kiki-tysa .. Prostě je přeberu ;)

Naervon-jasné,že nechávám :D :)
Motýlek-už mě tky smazal,takže nápodobně :D
Frisullka-nechávám
Terez-mažu
Samantha-nechávám ! :D :)
CuPy-nechávám :)
Kiki-tysa-bohužel mažu,ale je mi jí líto stejně jako Terez :/
Helien-nechávám ;)
Rita-nechávám :)
Marťa-no .. no .. nevím .. možná si jí ještě nechám ;)
Moon ranch-nechávám
Peanut-nachám
Katka-Kate-nechávám :)
Pompin-To je záhada :D :D :D Ale né ještě si jí nechám :D
Abby-mažu
Tinkerka-Nevím .. asi mažu ..
Venkelka-nechám je nová ;) :)


No toť přetříděno a můžu hledat nové SR :D

No snad vše.Tak se mějte papa :) :D:D:D :)

Táákže :D :D

26. ledna 2012 v 18:15 | Nimsay |  Novinky
Ehm,hoj ! :D Tady Nimsay.Přímo živě :D :D :D
Tákže ohledně toho článku ,,Náš Ranch,, :D
Takže jsem se dozvěděla mnoho věcí,které se mi hodily :D :D :D Táákže.Já vím .. mám více psát.To bylo jako první co by jste si tu přáli.Víte proč moc nepíšu ? Protože mám méně komentářů a více SR nebo OS,to je jedno .. Kolikrát denně si vzpomenu na blog a čeknu si.Tak asi něco napíšu,ale jdu na blog.cz a u posledního článku vidím pouze 3 komentáře .. Tak si řeknu:,,Hmm,tak to ještě nechám,snad více lidí okomentuje.'' Uběhnou 2 dny a 4 komentáře.Což je ještě stále málo .. další 2 dny tentokrát stáále 4 komentáře.A za další 2 dny už je komentářů najednou 7 nebo 8.Proto moc nepíšu .. ráááda bych to změnila .. třeba Nae,Helien a Sam Ti komentují hned co napíši článek,to jsou takoví 3 SR♥,kteří u mě komentují hezky :) Jsem za to moc ráda,děkuji ! :) No potom by se možná ještě někdo našel třeba Mishel .. nebo tak .. A teď mi poraďte .. mám si nechat pouze Ty 3 SR a nebo hledat SR více ? Nae ta se o to nemusí starat,ta má za2 hodiny 39 komentářů :D :D :D :)
Tak mi prosím do komentářů napište,co by jste mi doporučili.No další častější ,,změny,, byly,že chcete fotopříběh.Ten se připravuje.Ale nebude to o koníkách SCH,ale z jedné PC hry,snad to nevadí :).No a potom mě napadlo ještě něco .. takový seriál.Víte mě se fakt ty dívky v sedlech začali líbil a pojmenovala jsem podle těch postav z filmu mé lidičky na ranči :D :D A tak mě napadlo,jestli by jste třeba nechtěli takový seriálek.DÍVKY V SEDLECH třeba každé 2 týdny nebo tak :) Vám ukážu jedno video sice je to jen znělka,ale to nevadí :)
A toto je ještě jedno video,ale to není se SCH :D :DJe to ale jen 1 část.Nechce se mi jich sem dávat více :D :D :D :D

Snad se líbilo :D :D (není moje zdroj google a youtube) :D :D :D
Tak co.Myslíte,že by se Vám to líbilo ? Napište opět svůj názor .. tohle je takový podivný článek,že ? :D :D :D
A potom byly ještě fotky.To se nebojte.Už je new foťák a až bude lepší počasí tak to pojede než řeknete švec,už tu budou 2 várky fotek :D :D :D.
Tak.Já opět odcházím.Prosím Vás o Ty názory,aby se ranč konečně rozjel.
Tak se mějte hezky zatím papa :)

Vaše Nimsay :)

Náš Ranch

20. ledna 2012 v 17:56 | Nimsay |  Bleskovky
Ahoj tak mě napadlo udělat něco jako má Samantha.

1) Líbí se Vám můj ranch ?
2) Jestli ano,tak co ?
3) Co se Vám tu naopak nelíbí ?
4) Co by jste na mém ranchi změnili ?
5) Co by jste tu ovítali za články ? (já vím,profilky,ale není čas.Hlavně fotit v tomhle počasí se mi fakt nechce.Ale nějaké fotky staré mám,tak z těch se pokusím něco vykutit.)

Toť vše.Prosím po pravdě,abych věděla,co mám změnit apod.

Zdraví Vás Nimsay :)


Super ! :) :(

20. ledna 2012 v 9:58 | Nimsay |  Novinky
Ahoj,jsem tu zase,ale jen na chvíli.Jsem ráda,že se vůbec k tomu PC dostanu,takže toho asi moc nestihnu,ale pokusím se Vám přednastavit jeden článek.Tak snad alespoň něco .. :)
No k nadpisu.Mám 2 zprávy.Ta jedna je dobrá spíše pro mne.A druhá,která je špatná ta je pro všechny :(.
Takže.Kterou první ? Asi špatnou,že ? No dobře.Venku napadl sníh,ve kterém by se super fotily koně.Jenomže když jsem nemocná,tak ven nemůžu a do neděle to určitě roztaje .. to je na lejno ..
No a teď ta dobrá.Ehm.čím začít ? :D No.Víte já s motýlkem našla jednu super JS.Ale zase je na lejno,že mě tam musí rodiče pořád vozit,a tak bych mohla jezdit autobusem !!! Jupííí :D Mě totiž dřív rodiče samotnou nchtěly pouštět .. ale teď .. to bude super !! Na jaře pojedu busem k ségře a mohla bych tak jezdit i k motýlkovi !! Jupííí :D :D :D :D
No víte.Znáte knížku dívky v sedlech ? Mě se to hrozně líbí .. také bych chtěla najít JS,jakou mají oni.Prostě jsou u koních od rána do večera a jezdí na závody .. To by bylo super.Jednu takovou JS znám,ale maj tam poníky a já je moc nemusím .. hlavně je trénuje uřvaná baba,takže nůůůůdááá.Kdyby to vedl někdo jinej.Tak se tam hned zaregistruju.Prostože bejt u koní každý den.čistit je,potom jezdit,zase se o ně starat,mezi tím svačina,oběd.Prostě jak je to v té knížce .. prostě by to bylo super,ale jak jsme říkala,vede to uřvaná baba.Jedině že ta JS,terou jsme s motýlkem našli byla podobná.To by bylo supééér jezdit tam busem.Ježiši marne.Omlouvám se.Toto je dobrá zpráva spíš pro mne :D :D :D :D No.Doufám,že jste si to přečetli mno :D
Tak zatím papa :)*

Omlouvám se,ale nějak to nezvládám ..

17. ledna 2012 v 20:00 | Nimsay |  Novinky
Ahojkys.zdraví Vás nemocná Nimsay :(.Ano.Bohužel nemocná.Zítra asi zůstanu doma,takže bych toho hodně zvládla,ale rodiče si ztěžují,že jsem hodně na PC :( Víte,my máme 2 patra a tu druhé je celé moje.Rodiče moc ke mně do pokoje nechodí(což jsem ráda :D) ale teď si stále myslí,že jsem pořád na PC.Ano někdy jsem tam opravdu dlouho,ale jak to můžou vědět ? Přitom jsem si včera asi 1 hodinu četla a další hodinu se něco učila .. myxslím zemák a AJ .. ale zrovna když tam nejsem,tak mě obviňují že jsem na PC .. já nechci ýt závidlák,ale co teď v zimě dělat .. o prázdninách alespoň můžu jít ven .. přijel motýlek prostě léto a jaro je lepší .. Ráda bych tenhle ranč nějak rozjela,ale nevím jak .. stejně tenhle ranč navštěvuje málo lidí .. možná tak Samantha,Naervon,Mazec,Kate a i Mishel .. Já vím,poslední dobou jsem moc neobíhala,ale potom zase ano.Dělám to pro svoji radost,ale taky bych byla ráda,aby si to někdo přečetl a dal svůj názor.abych měla taky radost z toho,že se to někomu líbí :). Budu se snažit udělat rubriku o ranchi a nějaké hodnocko sch aby jste se nenudili :)1
Třeba zvládnu nějaký ten profil,když bude čas.
No co.Já už půjdu.Snad si někdo přečte :D Tak zatím papa :)*Pokusím se oběhnout,ale spíše zítra.Promiňte mi .. :(

rychle a stručně

9. ledna 2012 v 21:05 | Nimsay |  Důležité zprávy
Ahoj.V pátek čtvrtek a pondělí píšeme písemky.Omlouvám se,ale nebudu asi ani obíhat a ani psát.Moc se omlouvám,ale vyšlo to takhle blbě.No o víkendu snad něco málo napíšu.V sobotu jdu s motýlkem na koně :) už se moc těším.
No já musím jít.Tak se mějte zatím pa :)*