Únor 2012

Nevím ...

19. února 2012 v 12:39 | Nimsay |  Důležité zprávy
Ahojdas .. Omlouvám se,že vůbec nepíšu,prostě nemám čas .. A když,tak si píšu s Motýlkem nebo Koníkem a nebo jsem na howrse .. Možná o víkendu přijede Motejl :D Sníh taje,je hnusně :// Bláto,nechce se mi vylejzat,prostě hnus =/ Tento týden mám ale prázdky,tak snad čas bude:))
Nemějte mi to za zlé,že nepíšu,ale také mám problémy ve škole .. Prostě,když je čas,není nálada,když je nálada,není čas.
Tak mě kdyžtak omluvte,já už pádím .. =)

Jejda :D

6. února 2012 v 15:46 | Nimsay |  Novinky
Ahoj ! =)
Moc se omlouvám,že jsem se tak dlouho neozvala .. njn .. já byla o víkendu na Šumavě .. jsem celkem blbá,že jsem nevzala koníky .. Tak snad příště :)
No také jsem Vám chtěla oznámit,že tento týden zase píšeme testíky.Zrovna zítra z D ve středu z AJ a Z .. prostě se musím učit .. ze zemáku jsem teď dostala asi za 4 .. no co .. prostě mě zemák nebaví :D Jen pro info,kdyby někdo chtěl vědět,tak jsem v 6.třídě.Venku je škaredě .. nedá se fotit.Ale snad brzy se to zlepší.Už se chci konečně pustit do profilků :).Ale nějaké staré fotečky mám .. tak snad se budou do profilků hodit =).
No já mizím :D musím se učit na děják.Tak se zatím mějte a nevím,jak to bude s oíháním .. prosím zatím mě do čtvrtka omluvte :)
papa